Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj
Sürekli makyaj sevmeyenler, zamanı olmayanlar için ideal bir yöntem olan Eyeliner yöntemi, kirpiklerin arasını dolgun göstermekte ve kişiyi bakımlı bir hale getirmekte, gözlere çekik ve yukarı doğru bir hava vermektedir.

İnce dudakları dolgun göstermekte etkin bir yöntem olan dudak kontörü ise, kişiyi her zaman makyajlı ve bakımlı göstermesi açısından etkilidir. Bu yöntem kadınları her an ruj tazeleme zahmetinden kurtarmakta, restoran ve toplantılarda tuvalete gitme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır.

Yanlış uygulamadan ya da çağın hastalığı olan stresten kaynaklanan kaş dökülmesi ve dökülen kaşların düzeltilmesi için uygulanan kaş kontör yöntemi, doğru uygulanmadığında kişiyi oldukça kötü göstermektedir. Profesyonel makyaj ustamız Ceylan Aydın tarafından uygulaması yapılan kaş kontörü ise müşterilerimiz tarafından oldukça rağbet görmektedir. Bu uygulama cilt rengine göre 2 ila 3 yıl kullanılabilmektedir. Tamamen bitkisel ürünlerle gerçekleştirilen uygulama, kişiye özel malzemeler ve özel ilacıyla ağrısız olarak gerçekleştirilmektedir.